ניקוי מנדפים, ארובות, מערכת סינון ומפוח

גקו שירותי ניקוי והתקנת מנדפים וארובות חברת גקו שרות למטבחים בע"מ מתמחה בניקוי ותחזוקת מנדפים, ארובות, מפוחים ומערכות סינון. בחברה פועלים צוותים אשר עברו הכשרה מקצועית ואשר עובדים תחת פיקוחו של מנהל עבודה.
כאשר הצוות מגיע למקום, מנהל העבודה מבצע סריקה ראשונה על מנת לזהות נקודות חשמל חשופות, מכשירי בישול רעועים ולא יציבים, חפצים או מכשולים באזור סביבת העבודה. העובדים מפנים חפצים הממוקמים מתחת למנדף, מכסים את הציוד בניילון עבה, מכסים נקודות חשמל ואת הרצפה ומכינים את האזור לעבודה.

ניקוי מנדפים

גירוד יסודי של שכבת השמן הראשונית במקומות גלויים ובמסילות פנימיות של המנדף בעזרת שפכטלים מסוגים שונים. ניקוי המנדף דורש זהירות רבה על מנת לא לפגוע במערכת כיבוי האש האוטומטית.
בהמשך הניקוי מתיזים מסיר שומנים לתוך ועל המנדף. מסיר השומנים הוא על בסיס מים, ידידותי לסביבה ומאושר על ידי משרד הבריאות.
לאחר מספר דקות, כאשר מסיר השומנים המיס את השמן שהצטבר על המנדף, משפשפים בעזרת ברזליות את כל חלקי המנדף. לסיום מתיזים מים חמים על המנדף. במקרה הצורך הפעולות מתבצעות מספר פעמים עד לקבלת מנדף נקי.

ניקוי תעלות / ארובות מקשרות ומרכזיות

ניקוי התעלות / הארובות מתבצע על ידי גירוד התעלה מבפנים בעזרת שפכטלים עד חשיפת המתכת כפי שמוגדר בתקן NFPA 96.

ניקוי תעלות / ארובות מרובעות

תעלות / ארובות שקוטרן נמוך מ-50X50 – בתעלות / בארובות אלה הצוות מבצע מספר פתחי שרות דרכן תבוצע עבודת הגירוד. בסיום העבודה הצוות סוגר ואוטם את הפתחים.
בתעלות / בארובות מרובעות שקוטרן מעל 50X50 יבוצע פתח שרות אחד גדול והניקוי יבוצע על ידי זחילה באותה טכניקה של גירוד.
בתעלות / בארובות עגולות יבוצעו פתחי שרות דרכן תבוצע עבודת הגירוד.

ניקוי מערכות סינון

לפני פתיחת מערכת הסינון, הצוות מוציא את כל המסננים / פילטרים מהמערכת ופורש אותם על יריעת ניילון. כל מערכת הסינון עוברת גירוד עם שפכטלים וניקוז כל הצטברויות השמן. בסוף העבודה המסננים / הפילטרים מוחזרים אל מערכת הסינון.
ניקוי המערכת אינו קשור להחלפת מסננים. החלפת המסננים מבוצעת על פי בקשת הלקוח.

ניקוי מפוח

ניקוי מנדפים וארובות במסעדות ומטבחים תעשייתים ניקוי ארובות בבתים פרטיים במפוח מבצעים פתח שרות, דרכו מגרדים את פנים המפוח ואת הלהבים.

חזרה לעמוד הבית